مطالب تصادفی

پارس جم دو عنوان را کسب کرد

طلایه‌داران هفته چهاردهم لیگ برتر

بدون دیدگاه

طلایه داران هفته ی چهاردهم لیگ برتر از سوی متریکا اعلام شد .


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از متریکا ؛ آمارهای ثبت شده در هفته چهاردهم لیگ برتر نشان داد تیم برتر در مالکیت توپ یا خلق موقعیت نمی‌تواند روی برنده بودن در نتیجه بازی حساب باز کند. پارس جنوبی، پدیده، پیکان و سپیدرود تیم‌هایی در این هفته بودند که با وجود برتری در این فاکتورها، نتوانستند برنده از زمین خارج شوند تا ناکام‌های هفته باشند. بهترین‌های این هفته را از زاویه آمار ثبت‌شده در متریکا مرور می‌کنیم.

 

هجومی‌ترین: پیکان

پیکان در بازی خارج از خانه با نفت مسجد سلیمان، ۱۸ شوت روانه دروازه کرد اما در هیچ‌کدام موفق نبود. البته نباید از کار خوب خط دفاع نفت هم غافل بود که بجز ۳ شوت اجاره ندادند، سایر شوت‌ها به سمت چارچوب دروازه شلیک شود.

 

فرصت‌طلب‌ ترین: استقلال

استقلال از ۱۳ شوت خود در این بازی، ۳ گل ساخت تا با نرخ تبدیل ۲۳ %، فرصت‌ترین تیم هفته در استفاده از موقعیت‌ها باشند. استقلال بجز این ۳ گل، تنها یک شوت دیگر به سمت چارچوب دروازه حریف به ثبت رساند.

 

خطرناکترین: سپیدرود

دربی شمال کشور در پایان برنده نداشت اما این سپیدرود بود که با ۷ شوت در چارچوب، خطرناک‌تر از حریف مازنی ظاهر شده بود. سهم رشتی‌ها از این ۷ موقعیت مسلم، تنها دو گل بود.

 

چیره‌ترین: پدیده

پدیده با مالکیت ۵۹ %، بیشتر از همه تیم‌های هفته در زمان مفید بازی مالک توپ بود. شاگردان یحیی با وجود برتری در گردش توپ اما سرانجام بازی را به سپاهان واگذار کردند.

 

قلدرترین: پارس جنوبی

سهم ۵۶ درصدی پارس جنوبی در موفقیت در نبردهای یک در مقابل یک هم آماری نبود تا به این تیم در پیروزی برابر تراکتورسازی کمک کند. پارس جنوبی را هم می‌توان یکی از بدشانس‌های هفته لقب داد که در پایان بازی هیچ سهمی در امتیازهای بازی نداشت.

 

هماهنگ‌ترین: پدیده

پدیده در بازی با سپاهان با رد و بدل کردن ۶۲۱ پاس، باز هم مرز ۶۰۰ پاس در یک بازی را رد کرد و هماهنگ‌ترین تیم هفته بود. آماری که در نهایت کمکی به مشهدی‌ها برای برتری در نتیجه بازی نکرد.

 

مطمئن‌ترین: پارس جنوبی

تنها ۶ شوت، سهم تراکتورسازی در بازی با پارس جنوبی بود. خلق یک گل از این موقعیت‌های معدود و برتری در زمین بازی، عملکرد جالبی بود که تراکتورسازی در این بازی ارائه کرد به اقتصادی‌ترین شکل ممکن برنده بازی بود.

 

خشن‌ترین: سایپا

۲۶ خطای سایپایی‌ها و توقف پی‌درپی بازی، باعث شد تا دیدار این تیم برابر استقلال خوزستان خیلی شاهد روندی ثابت در جریان بازی نباشیم. در مقابل ۱۷ خطای خوزستانی‌ها هم باعث شد تا در مجموع داور بازی، پرکارترین فرد در زمین مسابقه باشد.

 

نظر خود را برای " طلایه‌داران هفته چهاردهم لیگ برتر " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.