مطالب تصادفی

هواداران پارس جم محجوب ترین هواداران لیگ برتر هستند .

انتظاری : نشان داده ایم مقابل تیم های بزرگ ، تیم دست و پا بسته ای نیستیم ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

هافبک پارس جنوبی جم معتقد است هواداران پارس محجوب ترین هواداران لیگ برتر هستند .


به گزارش اف سی پارس جم ؛ نیما انتظاری که امسال از خونه به خونه مازندران به تیم پارس جنوبی جم پیوست در بازیهایی که در ترکیب قرار گرفته ، عملکرد فوق العاده ای از خودش را به نمایش گذاشته است .

 

این هافبک جوان و آینده دار تیم پارس در گفت و گویی به سئوالات خبرنگار ما پاسخ داد که ماحصل آن را در ادامه خواهید خواند .

 

*فصل را با نیمکت نشینی شروع کردی و الان در ترکیب ثابت هستی در این مورد صحبت کنید .
من سال اول لیگ برتر را تجربه میکنم و با توجه به حفظ ستون تیم از سال قبل و حضور بازیکنان با تجربه و با کیفیت در پست من طبیعی بود که باید به دنبال فرصت باشم . سعی کردم فقط تمرین کنم و هر روز از روز قبل بهتر باشد و خدا را شاکرم آقای تارتار هم این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند.

 

*با توجه به بازیهایی که در این فصل انجام دادی عملکرد خوبی داشتی نظر خودت در این مورد چیست ؟

طبیعتا هر باشگاهی وقتی بازیکنی را جذب میکنه و هزینه ای رو می پردازد قاعدتاً روی کیفیت آن بازیکن حساب باز میکند و اینکه عملکرد من در این چند بازی رضایت بخش است بخشی از وظیفه ام بوده و هست .  امیدوارم بتوانم همین روند را با تلاش بیشتر ادامه بدهم و جواب اعتماد آقای تارتار را خیلی بهتر از این ها بتوانم پاسخ بدهم .

 

*در فوتبال چه هدفی را دنبال میکنی ؟

من به اینکه در فوتبال مراحل موفقیت را پله پله طی کنم اعتقاد خاصی دارم . از سال هایی که در لیگ های پایه و دسته اول بودم برای این روزها برنامه داشتم و همچنین برنامه های بیشتر که مستلزم همین ثبات و تلاش بیشتر خواهد بود .

 

*بزرگترهای تیم چه نقشی در موفقیتت دارند ؟

بی شک نقش تاثیر گذاری بسیاری دارند و لحظه به لحظه بودن در کنار بزرگانی مثل آقای نوری ، بنگر ، احمدی ، نورمحمدی و آقا میثم که هم پستی من هست درس های بسیاری به من دادند که نه تنها من بلکه تمام بچه های جوان تر تیم از این موضوع بهره می برند .

 

*در هفته ی آخر نیم فصل اول در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس دارید نظرت در مورد این بازی چیست ؟

کار سختی مقابل پرسپولیس و هوادارانش داریم . این تیم با وجود کمبود بازیکن هایی که داشته توانست نایب قهرمان آسیا بشود و در لیگ نیز نتایج خوبی بگیرد که این نشان میدهد بازی دشواری را پیش رو داریم اما تیم پارس جم هم مقابل تیم های بزرگ ، تیم دست و پا بسته ای نبوده و همیشه بهترین بازی های خود را به نمایش گذاشته که نتایج صورت گرفته این مورد را به اثبات رسانده است .  انشالله جمعه ی آینده با یک نتیجه ی خوب بتوانیم دل مردم جم را شاد کنیم .

 

*صحبت پایانی 
جا دارد یک تشکر ویژه از مردمان خوب جم کنم که با احترام به تمام هواداران تیم های لیگ برتری به نظرم محجوب ترین هواداران لیگ برتر رو میتوانید در استادیوم تختی جم ببینید.

 

خبرنگار : مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " انتظاری : نشان داده ایم مقابل تیم های بزرگ ، تیم دست و پا بسته ای نیستیم ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.