مطالب تصادفی

نمی‌توانم در ادامه فصل برای پارس جنوبی مبارزه کنم

سیفی : باید از شر مصدومیت کهنه زانو خلاص می‌شدم

بدون دیدگاه

محسن محمد سیفی قهرمان ووشوی جهان گفت: کمتر از ۲ ماه قبل بود که زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپردم تا بالاخره از شر این مصدومیت کهنه خلاص شوم.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از میزان ؛ محسن محمدسیفی ، در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت خود اظهار داشت: کمتر از ۲ ماه قبل بود که زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپردم تا بالاخره از شر این مصدومیت کهنه خلاص شوم و خداراشکر الان وضعیت بهتری دارم. روز گذشته نزد دکتر معالجم رفتم و قرار شد یک ماه دیگر عصا را کنار بگذارم و کم کم راه رفتن را آغاز کنم. طبق پیش بینی‌ها تمریناتم را از فروردین سال آینده استارت میزنم تا برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان چین آماده شوم.

 

وی افزود: بیش از ۷، ۸ سال بود با این مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کردم و بالاخره باید یک روز جراحی می‌کردم. البته مینیسک پای من به طور مادرزادی هم یک مشکلی داشت که باعث می‌شد برخی مواقع زانویم قفل کند.

 

قهرمان ساندای جهان در پاسخ به این سوال که با این شرایط ادامه فصل لیگ ووشو را از دست خواهد داد، تصریح کرد: به احتمال فراوان ادامه فصل را از دست می‌دهم و نمی‌توانم برای پارس جنوبی مبارزه کنم. البته اگر ۲۰ درصد شانس بازی داشته باشم، حاضرم این کار را برای تیمم انجام دهم، اما خیلی بعید است این اتفاق رخ دهد

نظر خود را برای " سیفی : باید از شر مصدومیت کهنه زانو خلاص می‌شدم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.