مطالب تصادفی

ساختار دفاعی خوبی داریم

نورمحمدی: به دنبال جایگاه آبرومندی در لیگ برتر هستیم

بدون دیدگاه

حامد نورمحمدی، مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که این تیم برای کسب رتبه‌ای آبرومند در لیگ برتر می‌جنگد و با کمک طرفداران پارس، شاگردان تارتار به این مهم می‌رسند.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از تسنیم ؛ حامد نورمحمدی درباره شرایط تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و چند روزی است که تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم. یک دیدار دوستانه با اکسین البرز داشتیم و قرار است در روزهای آینده نیز بازی‌های دیگری را برگزار کنیم. طبق برنامه، اردویی هم در جزیره کیش خواهیم داشت تا نیم‌فصل دوم را با آمادگی بالا آغاز کنیم.

 

وی درباره شرایط بدنی خود هم گفت: من در اواسط نیم‌فصل اول دچار مصدومیت شدم و حدود یک ماه از تمرینات دور بودم. با تلاش‌های کادر پزشکی، شرایط بدنی‌ام را حفظ کردم و الان شرایط خوبی دارم. روز گذشته (شنبه) هم در بازی تدارکاتی با اکسین البرز بازی کردم و مشکل خاصی وجود ندارد

 

مدافع پارس جنوبی در ادامه درباره عملکرد خط دفاعی این تیم در نیم‌فصل اول تصریح کرد: تیم ما ساختار دفاعی خوبی دارد و در این بین مدافعان نیز عملکرد خوبی داشته‌اند. قطعاً هر بازیکنی که به میدان می‌رود، تلاش می‌کند بهترین عملکرد را داشته باشد و این به تیم بسیار کمک می‌کند.

 

نورمحمدی درباره جدایی محسن بنگر از تیم پارس جنوبی نیز خاطرنشان کرد: محسن از دوستان خوب من است و در نیم‌فصل اول، روزهای خوبی را کنار یکدیگر سپری کردیم. او بازیکن بزرگی بوده و همیشه توانایی‌های فنی خود را نشان داده است. بنگر تصمیم گرفت که در تیم دیگری به فوتبال خود ادامه دهد و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

«باید بتوانیم با عملکرد خوب خود، نتایج خوبی بگیریم و هواداران‌مان را خوشحال کنیم.»، وی درباره آینده تیم پارس جنوبی جم در لیگ برتر با بیان این جمله گفت: ما تا اینجای رقابت‌ها نتایج خوبی گرفتیم و باید این روند را ادامه دهیم. در نیم‌فصل دوم شرایط سخت‌تر شده و به قول فوتبالی‌ها، دروازه‌ها کوچک می‌شود. ما به دنبال جایگاهی آبرومند در لیگ برتر هستیم و با کمک هواداران به این مهم می‌رسیم.

نظر خود را برای " نورمحمدی: به دنبال جایگاه آبرومندی در لیگ برتر هستیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.