مطالب تصادفی

تعطیلات طولانی مدت نیم فصل به تیم ها آسیب وارد میکند

نوری: روبروی تیم های آسیایی مانند جام جهانی نمیشود دفاعی بازی کرد(اختصاصی)

بدون دیدگاه

کاپیتان باتجربه پارس جم می گوید شرایط تیم های حاضر در جام ملت ها با جام جهانی فرق دارد و از ایران توقع حمله داریم چون تیم های آسیایی یک بازی بسته را ارائه می دهند .


به گزارش اف سی پارس جم ؛ محمد نوری در گفت و گو با خبرنگار وبسایت باشگاه در خصوص تعطیلات نیم فصل اظهار داشت : زمان تعطیلات نیم فصل خیلی زیاد است و تیم ها آسیب می بینند . بالاخره نیاز به بدنسازی جدید است تا در این ۵۰ روز آمادگی خود را حفظ نمایند و تیم هایی می توانند موفق باشند که بازی های تدارکاتی مناسبی را سپری کنند . کاش تعطیلات نیم فصل کم بود ولی به خاطر جام ملت ها این اتفاق صورت نپذیرفت .

 

کاپیتان پارس جم درباره ی آخرین وضعیت این تیم گفت : خدا را شکر بازیکنان شرایط خوبی را دارند و ما بعد از استراحت ۱۰ روزه ، تمرینات خود را در تهران با قدرت شروع کردیم و بعد از ۳ ، ۴ بازی دوستانه برای برپایی اردو راهی کیش خواهیم شد .

 

وی افزود : در اردوی کیش هم ضمن انجام تمرینات منظم ، در ۲ بازی دوستانه به میدان میرویم تا انشالله با آمادگی کامل مقابل فولاد ظاهر شده و ۳ امتیاز را کسب کنیم.

 

هافبک با تجربه پارس در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای ملی پوشان در جام ملت ها گفت : بازیهای خیلی سختی پیش روی تیم ملی است و شرایط تیم ها نسبت به تیم های جام جهانی فرق دارد . روبروی تیم های آسیایی مانند جام جهانی نمیشود دفاعی بازی کرد . از ایران توقع حمله داریم چون ممکن است حریفان همان بازی ما در جام جهانی را انجام داده و یک بازی بسته را ارائه بدهند . کار بسیار سختی داریم ولی امیدواریم که پس از مدت ها عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم .

نظر خود را برای " نوری: روبروی تیم های آسیایی مانند جام جهانی نمیشود دفاعی بازی کرد(اختصاصی) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.