مطالب تصادفی

تارتار هنوز درخواست جذب بازیکن نداشته است .

رضاییان: کمبود بازیکن بزرگترین مشکل ما است

بدون دیدگاه

مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی گفت: جدا از مشکلات مالی در حال حاضر کمبود بازیکن مشکل بزرگتری است.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از میزان ؛ بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در مورد شرایط فعلی این باشگاه اظهار داشت: خدا را شکر فعلا اوضاع در تیم ما خوب است. تمرینات آغاز شده و خود را برای ادامه مسابقات آماده می‌کنیم. ما هم مثل همه تیم‌ها درگیر نقل‌و‌انتقالات هستیم اما بازیکن آزاد وجود ندارد که به کار ما بیاید و بخواهیم جذب کنیم. جدا از مشکلات مالی در حال حاضر کمبود بازیکن مشکل بزرگتری است. در صحبت‌هایی که با تارتار داشتیم وی هنوز درخواستی برای جذب بازیکن نداده است!

 

وی در مورد اینکه تا به امروز چند درصد از قراردادهای اعضای تیم را پرداخت کرده‌اید تصریح کرد: ما تاکنون به طور میانگین ۳۵ درصد از قراردادهای بازیکنان‌مان را پرداخت کرده‌ایم و باز هم تلاش می‌کنیم تا از این بهتر شویم. البته همه تیم‌ها مشکل دارند و ما هم به شدت دنبال تامین منابع مالی هستیم. امیدوارم هر چه زودتر این شرایط سخت از باشگاه‌ها دور شود. شرکت نفت طبق قانون واقعا نمی‌تواند به ما کمک کند و ما در این دو سال هم از راه و روش‌هایی دیگر تیم‌داری کردیم.

 

رضاییان در مورد وضعیت سیف‌الهی با این تیم و صحبت‌هایی که در مورد جدایی تارتار هم مطرح می‌شود، تاکید کرد: سیف‌اللهی در تمرینات ما حضور دارد و ما هم به او احتیاج داریم. وی بازیکن با کیفیتی است و قطعا با ما خواهد ماند ضمن اینکه تارتار هم با ما قرارداد دارد و ما به ادامه همکاری با او علاقه داریم. البته هیچ پیشنهاد رسمی برای او به باشگاه ما نیامده ولی می‌دانیم که پیش از این تیم فولاد و حالا هم ظاهرا تیم پیکان به او پیشنهاد داده‌اند.

 

وی ادامه داد: به هر حال تارتار مربی خوب و باکیفیتی بوده و طبیعی است که خواهان داشته باشد ولی ما به او احتیاج داریم و مایل هستیم همچنان به کار با این مربی ادامه دهیم. ما هم شنیدیم پیشنهاداتی برای این مربی وجود دارد اما درخواست رسمی نیامد و باشگاهی با ما مکاتبه نکرد. از کار او راضی هستیم و تحت هیچ شرایطی راضی نیستیم از ما جدا شود.

 

 

رضاییان تاکید کرد: اصلا برای هیچ یک ازبازیکنان ما دعوت‌نامه‌ رسمی نیامده و شادکام هم از این قاعده مستثنی نیست البته شرایط مالی ممکن است مشکلاتی را برای بازیکنان به وجود بیاورد ولی با پرداختی که اخیرا به بازیکنان داشتیم ازسوی آنها هم مشکلی وجود ندارد. امیدوارم در طول فصل به مشکل بر نخوریم. هر چند این مسائل واقعیت فوتبال ما است و فوتبالی که در آمد نداشته باشد جز این نیست.

 

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در مورد اینکه مشکلات مالی باشگاه و حمایت خوب نشدن از آن آیا باعث استعفایش خواهد شد تاکید کرد: من احساس تکلیف می‌کنم از این رو هیچ وقت تیم را در شرایط سخت ترک نمی‌کنم. تا وقتی هستم کارم را انجام می‌دهم و استعفا نخواهم داد و هر زمان به دیگری واگذار شد با کمال میل جایگاهم را تحویل می‌دهم.

 

رضاییان در پاسخ به این پرسش که بالاخره تکلیف واگذاری امتیاز باشگاه پارس جنوبی چه شد، تصریح کرد: در حال حاضر که این بحث مطرح نیست ولی تحقق این موضوع جزو وظایف بالا دستی‌ها است و هر چیزی امکان دارد. البته من خیلی در جریان نیستم اما بعید است دوباره چنین قصدی داشته باشند. قوانین دست و پای ما را بسته و ملزم به اجرای آن هستیم. با توجه به شرایط این تیم، مصلحت آن است که تیم به همین شکل در استان حفط شود. دلخوشی مردم، کارکنان صنعت نفت و محیط پیرامونی به این تیم است. بنابراین سعی می‌کنند تصمیمات در مورد این تیم به مسیری برود که امید و انگیزه از منطقه گرفته نشود.

نظر خود را برای " رضاییان: کمبود بازیکن بزرگترین مشکل ما است " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.