مطالب تصادفی

ذوب‌آهن را خانه خودم می‌دانم

ستاری: انتخاب پارس‌جنوبی به پیشرفت فوتبالی‌ام کمک کرد

بدون دیدگاه

محمد ستاری مدافع تیم فوتبال پارس‌جنوبی تاکید کرد که انتخاب این تیم در فصل جاری به پیشرفت فوتبالی‌اش کمک کرده است.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از تسنیم ؛ محمد ستاری درباره وضعیت فعلی پارس‌جنوبی گفت: ما تمرینات بدنسازی را پشت سر می‌گذاریم و از طرفی باشگاه و کادر فنی هم دنبال این هستند که چند بازیکن جدید به تیم اضافه شوند. البته گرفتن بازیکن در شرایط فعلی سخت است چون تیم‌ها به سادگی بازیکنان را از دست نمی‌دهند. با این حال امیدوارم که با تیم پرقدرتی وارد نیم‌فصل دوم شویم و نتایج خوبی بگیریم، البته کار همه تیم‌ها در نیم‌فصل دوم سخت‌تر می‌شود.

 

وی که در ابتدای فصل ذوب‌آهن را ترک کرد، در خصوص اینکه آیا از گرفتن این تصمیم پشیمان نیست تاکید کرد: من دو سال خیلی خوب در ذوب‌آهن داشتم و با اینکه برای مدت طولانی در آنجا نبودم، اما ذوب‌آهن را خانه خودم می‌دانم. باشگاه ذوب‌آهن واقعا در فوتبال ایران یک باشگاه فوق‌العاده است که مدیر کاربلدی مثل سعید آذری دارد، من قبل از شروع فصل با ایشان صحبت کردم و آقای آذری هم حرف‌هایم را به‌خوبی گوش کرد. من بعد از تغییراتی که در کادر فنی ذوب‌آهن ایجاد شد، خواستم که یک فضای جدید را تجربه کنم و دلایلم را به آقای آذری هم توضیح دادم.

 

ستاری افزود: نمی‌دانم اگر در ذوب‌آهن می‌ماندم شرایط من بهتر می‌شد یا اینکه اتفاقات دیگری رخ می‌داد ولی باید بگویم که از انتخاب پارس‌جنوبی راضی هستم و بازی در این تیم به پیشرفت فوتبالی‌ام کمک کرد. باید از آقای تارتار، پاشایی و سایر اعضای کادر فنی و همچنین باشگاه پارس‌جنوبی هم تشکر کنم. این تیم در پایان فصل گذشته بسیاری از بازیکنانش را از دست داد ولی در این فصل هم نتایج بسیار خوبی گرفت و خوشحالم که در پارس‌جنوبی بازی می‌کنم. مردم جم و هواداران پارس‌جنوبی هم فوق‌العاده هستند و امیدوارم در نیم فصل دوم با کسب نتایج بهتر آنها را خوشحال کنیم.

نظر خود را برای " ستاری: انتخاب پارس‌جنوبی به پیشرفت فوتبالی‌ام کمک کرد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.