مطالب تصادفی

ما امسال ۶ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم

چراغی: پاس همه سربازان را جمع کرده؛ اما ناامید نیستیم

بدون دیدگاه

سرپرست تیم ووشوی پارس جنوبی گفت: با تلاش کادرفنی تیم به دنبال پنجمین قهرمانی در لیگ برتر ووشو هستیم.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از ورزش ۳ ؛ تیم پارس جنوبی که در سال های اخیر با در اختیار داشتن حسین اوجاقی به عنوان سرمربی و برخی از ملی پوشان مطرح در کنار جوان های ووشو توانسته ۴ قهرمانی متوالی را در لیگ برتر تجربه کند، امسال فعلا پشت سر پاس ناجا در رده دوم قرار دارد.

 

البته هفته پایانی مسابقات که رویارویی ۲ تیم در دیدار برگشت خواهد بود، فرصتی است تا پارس جنوبی باخت دور رفت را جبران کند و برای پنجمین دوره متوالی قهرمانی اش را جشن بگیرد.

 

ایوب چراغی، سرپرست تیم ووشوی پارس جنوبی درباره وضعیت این تیم در لیگ برتر سال ۹۷ به “ورزش سه” گفت: ما امسال ۶ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم. محسن محمدسیفی که بعد از جام جهانی جراحی کرد و هنوز هم با عصا راه می رود. فکر می کنم او حداقل نیاز به ۳، ۴ هفته بدنسازی دارد تا بتواند دوباره تمرینات خود را آغاز کند. به هر حال ما به این قهرمان تا بازی های آسیایی بعدی نیاز داریم و نباید به خاطر مبارزه کردن روی او فشار بگذاریم.

 

وی افزود: حمید قلی پور و امیر فرضی وارد رشته MMA شدند. یزدان میرزایی را نسبت به سال قبل نداریم و معین تقوی هم همان ابتدای فصل آسیب دید. فرود ظفری و مرتضی نوروزی هم سرباز شده اند و در اختیار تیم پاس ناجا هستند. پاس امسال موقعیت خوبی دارد و سربازان را جمع کرده تا قهرمان شود. البته هم فرود ظفری و هم حمید لادور که با توجه به مصوبه اخیر معاف شده اند، هنوز در پاس ناجا هستند و توسط مسئولان این تیم آزاد نشدند.

 

سرپرست تیم ووشوی پارس جنوبی درباره شانس قهرمانی این تیم عنوان کرد: در هفته پایانی دور برگشت با دانشگاه آزاد و پاس ناجا مسابقه داریم که اگر این ۲ تیم را شکست دهیم، کار به تفاضل می کشد. امیدوارم در آن صورت هم برگ برنده به سوی ما باشد و بتوانیم برای پنجمین دوره متوالی قهرمان شویم. البته نباید فراموش کنیم امسال شرایط تیم ما با توجه به ابلاغ وزیر نفت مبنی بر اینکه تیم های زیر مجموعه این وزارتخانه در ورزش قهرمانی باید ۴۰ درصد سال قبل هزینه کنند، خیلی سخت و دشوار است. از سویی باید هزینه ها را کاهش دهیم و از سمت دیگر تورم ایجاد شده است. با وجود تمام این مسائل آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه و حسین اوجاقی سرمربی تیم زحمات زیادی کشیدند و ما برای قهرمانی می جنگیم.

 

چراغی در پایان هم با اشاره به انتخابات پیش روی فدراسیون ووشو گفت: ۲ کاندیدا برای انتخابات فدراسیون نام نویسی کردند. علی‌نژاد که سال‌های زیادی است در فدراسیون حضور دارد، در کنار لشگری که پزشک تیم ملی است، رقابت می کنند. علی نژاد در سال های اخیر موفقیت های خوبی در بخش جوانان و بزرگسالان داشته و قهرمان جهان شده است. او به تیم های پایه و طرح های استعدادیابی توجه ویژه ای کرده و نتیجه اش هم این شده که در ساندا حتی چین را هم پشت سر گذاشتیم. شاید در بخش تالو کمی عقب باشیم که آن هم می توانیم پیشرفت کنیم. فکر می کنم علی‌نژاد بتواند بازهم رای بیاورد؛ اما اگر قرار باشد او به کمیته ملی المپیک برود، مشکلی نیست چون لشگری هم تفکراتش خیلی نزدیک به علی نژاد است و می تواند راه او را ادامه دهد.

نظر خود را برای " چراغی: پاس همه سربازان را جمع کرده؛ اما ناامید نیستیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.