مطالب تصادفی

فولاد خوزستان با افشین قطبی متحول شده است

خطیب : با حمایت هواداران‌، فولاد را شکست می‌دهیم

بدون دیدگاه

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در اولین بازی نیم فصل دوم در برابر فولاد خوزستان قرار می‌گیریم و با توجه به اینکه بازی خانگی برای ما محسوب می‌شود امیدواریم با حمایت هواداران بتوانیم به سه امتیاز این مسابقه دست یابیم.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از فارس نیوز ؛ عبدالرحیم خطیب اظهار داشت: در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر اردویی ۱۰ روزه را در کیش برگزار کردیم و بازیکنان در شرایط خوبی به سر می‌برند.

 

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: در این اردو به روی نقاط ضعف تیم کار شد و چند بازیکن جدید را نیز جذب کردیم.

 

وی بیان کرد: در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر کار سختی را در پیش داریم ولی می‌خواهیم با کسب نتایج مطلوب هواداران‌مان را شاد کنیم.

 

خطیب خاطرنشان کرد: در نیم فصل اول نتایج خوبی به دست آوردیم و جز شش تیم بالای جدول بودیم، در نیم فصل دوم تیم‌ها برای قهرمانی و کسب سهمیه آسیا و سقوط نکردن از لیگ می‌جنگند و کار راحتی را نخواهیم داشت.

 

وی اظهار داشت: در اولین بازی نیم فصل دوم در برابر فولاد خوزستان قرار می‌گیریم و با توجه به اینکه بازی خانگی برای ما محسوب می‌شود امیدواریم با حمایت هواداران بتوانیم به سه امتیاز این مسابقه دست یابیم.

 

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم تاکید کرد: تیم فولاد خوزستان با جذب افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان متحول شده و کار دشواری برای پیروزی در برابر این تیم داریم.

 

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان پارس جنوبی در نیم فصل اول رقابت‌ها تیم‌های بزرگی را متوقف کردند و نشان دادند که در برابر همه  تیم‌ها باانگیزه و پرانرژی ظاهر می‌شوند و امیدواریم با همت بازیکنان و کادر فنی و حمایت هواداران در برابر فولاد به پیروزی برسیم.

نظر خود را برای " خطیب : با حمایت هواداران‌، فولاد را شکست می‌دهیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.