مطالب تصادفی

کادرفنی به خواسته خود رسید

پورامینی: نتیجه بازی با فولاد تاثیرگذار است

بدون دیدگاه

حسین پورامینی بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: تمرینات خوبی پشت‌سرگذاشتیم و با یارگیری‌هایی که انجام شد به نظر می‌رسد تیم پارس‌جنوبی به خواسته خود رسید.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از میزان ؛ حسین پورامینی  در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پارس جنوبی اظهار داشت: بازی با فولاد آسان نیست و نتیجه این بازی در روند رو به رشد تیم ما تاثیرگذار است. تمرینات آماده‌سازی خوبی را پشت سر گذاشتیم. اردویی که در کیش برگزار کردیم بسیار خوب بود. فکر می‌کنم کادر فنی به خواسته‌های خود رسید و نیم فصل دوم را از بازی با فولاد به خوبی آغاز کنیم و تا پایان فصل نتایح خوبی کسب کنیم و دل مردم خوب بوشهر و شهر جم را شاد کنیم.

 

وی ادامه داد: در نیم فصل دوم تیم‌ها سخت بازیکن از دست می‌دهند و نتیحه جذب بازیکن خوب هم سخت است. با این حال تارتار نفرات با کیفیتی را به تیم اضافه کرده است. البته نفرات خوبی هم از جمع ما جدا شدند ولی ما امیدواریم بتوانیم جای نفراتی را که رفتند پر کنیم و بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم.

 

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی تصریح کرد: نیم فصل اول بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و امتیازات خوبی کسب کردیم، فکر می‌کنم نیم فصل دوم حتی نتایج بهتری به دست آوریم و عملکرد بهتری داشته باشیم. ما تمرینات بدنسازی خوبی در تهران داشتیم و من به آینده این تیم خوش‌بین هستم.

 

پورامینی به شانس تیمش برای حضوز در جمع مدعیان گفت: ما همه سعی خود را می‌کنیم تا بهترین نتایج را داشته باشیم، ولی فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. با این حال ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا جزو بهترین‌ها باشیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: من به شخصه تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشتم. فکر می‌کنم همه نفرات تیم ما با انگیزه هستند. نیم فصل اول تیم ما بازیکن ضعیف نداشت و همه خوب بودند. از این پس هم سعی می‌کنیم بهترین باشیم و بهترین نتایج را کسب کنیم.

نظر خود را برای " پورامینی: نتیجه بازی با فولاد تاثیرگذار است " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.