مطالب تصادفی

با این وضعیت تیم و مردم جم ضربه می‌خورند

رحمان احمدی: حتماً کسی نیست که مشکلات پارس جنوبی را برطرف کند

بدون دیدگاه

رحمان احمدی، دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد که اگر مشکلات مالی این باشگاه ادامه داشته باشد، تیم و مردم جم ضربه خواهند خورد.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از تسنیم ؛ رحمان احمدی  با اشاره به تساوی تیمش برابر فولاد خوزستان در جم گفت: ما بعد از دو ماه در لیگ برتر بازی می‌کردیم. در نیمه اول نمایش خوبی نداشتیم، ولی در نیمه دوم چند فرصت ایده‌آل را از دست دادیم. فولاد در نیمه اول بهتر از ما بود، ولی یک موقعیت صددرصد داشت که من مهار کردم. در نیمه دوم فرصت‌های ما خیلی زیاد بود که متأسفانه از آنها استفاده نکردیم.

 

وی درباره مشکلات مالی پارس جنوبی و اینکه پرواز بازیکنان این تیم به دلیل مشکلات مالی باشگاه و عدم تهیه بلیت لغو شده است، خاطر نشان کرد: اینکه پرواز به خاطر مشکل مالی لغو شده، واویلاست. باشگاه پارس جنوبی مدت‌هاست که مشکل مالی دارد و متأسفانه این مشکلات برطرف نشده است. جواب تلاش بازیکنان و کادر فنی این نیست و فقط باید امیدوار بمانیم که مشکلات برطرف شود.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا در باشگاه یا مسئولان استان کسی نیست که مشکلات را حل کنند، تصریح کرد: حتماً کسی نیست که مشکلات را حل کند، در غیر این‌صورت تا الان حل شده بود. مطمئناً اگر این وضعیت ادامه داشته باشد تیم و مردم جم ضربه خواهند خورد.

نظر خود را برای " رحمان احمدی: حتماً کسی نیست که مشکلات پارس جنوبی را برطرف کند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.