مطالب تصادفی

قراردادهای ما میلیاردی نیست

میثم نقی‌زاده: با مشکلات مالی تمرکز بازیکنان و کادر فنی به‌هم می‌ریزد

بدون دیدگاه

میثم نقی‌زاده، هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد حل نشدن مشکلات مالی تمرکز بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم را به‌هم می‌ریزد.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از تسنیم ؛ میثم نقی زاده درباره مشکلات مالی پارس جنوبی و لغو سفر این تیم به تهران گفت: ما به دلیل مشکل نداشتن زمین تمرین در جم، معمولاً تمرینات را در تهران انجام می‌دهیم. دیروز هم قرار بود ساعت ۹ به تهران بیاییم که سفرمان لغو شد و به ما گفتند که شاید بعد‌ازظهر به تهران برویم. این اتفاق باعث شد تا دوباره به خوابگاه برگردیم، ولی در نهایت مشکل حل شد. این شرایط برای ما اصلاً خوب نیست و خواهش ما از مسئولان این است که مشکلات را برطرف کنند. اگر هم قرار است در جم بمانیم، باید مشکل زمین تمرین ما برطرف شود.

 

وی در ادامه افزود: همه می‌دانند که قراردادهای ما میلیاردی نیست و همه قراردادها معمولی است. با وجود مشکلاتی هم که ایجاد شد تا الان نتایج خوبی گرفتیم، ولی مسئولان هم باید به فکر تیم باشند. وقتی مشکلات مالی باشد طبیعتاً تمرکز بازیکنان و حتی کادر فنی هم به‌هم می‌ریزد. ما پتانسیل فنی بالایی داریم و امیدواریم مشکلات مالی‌مان برطرف شود و نتایج بهتری کسب کنیم.

 

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به تساوی خانگی تیمش برابر فولاد خوزستان تصریح کرد: ما بازی خوبی انجام دادیم و حتی آقای قطبی هم گفت که پارس جنوبی تیم قدرتمندی است. ما چند موقعیت خوب را از دست دادیم و می‌توانستیم فولاد را شکست بدهیم.

نظر خود را برای " میثم نقی‌زاده: با مشکلات مالی تمرکز بازیکنان و کادر فنی به‌هم می‌ریزد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.