مطالب تصادفی

هشدار: پارس در حال ورود به حاشیه جدید

بدون دیدگاه

هواداران هوشیار باشند


به گزارش اف سی پارس جم کمتر از دو سال از حضور پارس جنوبی جم در لیگ برتر میگذرد اما احترام و شخصیت این تیم به مراتب بالاتر از بسیاری از تیم های با سابقه لیگ برتر است. این تیم طی این مدت همواره در رده های بالای جدول جایگاه خود را تثبیت کرده اما گویا این موفقیت عمدا یا سهوا رو به زوال حرکت میکند.

 

این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست که پارس، یکی از کم هزینه ترین تیم های لیگ برتر است که همواره در حال رقابت با غول های لیگ بوده و هست. در واقع مدیریت، کادرفنی و بازیکنان پارس به همراه حمایت هواداران توانسته اند با کمترین هزینه به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند.

 

توضیحات فوق مقدمه ای بود برای بیان این موضوع که موفقیت هایی که با رنج و تلاش به دست آمده نباید به خاطر تصمیمات ناگهانی و کارشکنی ها به فنا برود.
یکی از این تصمیمات ناگهانی، تغییر استراتژی آماده سازی و ریکاوری تیم است.

 

اخیرا اخباری مبنی بر مجبور کردن تیم به برگزاری اردوها و تمرینات در جم به بهانه کاهش هزینه ها به گوش می‌رسد. گرچه در ظاهر این یک حرکت هوشمندانه و باب میل هواداران است ولی وقتی به بررسی دقیق این موضوع بپردازیم متوجه میشویم که این حرکت فرایندی رو به زوال برای پارس محسوب میشود.

 

بارها و بارها از زبان سرمربی و بازیکنان پارس شنیده ایم که جم زیرساخت های لازم را ندارد. یکی از این زیر ساخت ها وجود یک کمپ تمرینی مناسب است که متاسفانه شهر جم از این امکان بهره مند نیست.
لذا اجبار تیم به برگزاری تمرینات در جم با شرایط کنونی گرچه هزینه ها را کاهش میدهد ولی به دلیل نبود امکانات ریکاوری و آماده سازی، ناخودآگاه تیم‌ را ضعیف میکند.

 

شاید بارزترین مثالی که بتوان برای این موضوع زد. تصمیم ناگهانی باشگاه سپاهان برای کاهش هزینه ها بود که بر اساس آن ویسی جوان، تیمی جوان و بی ستاره را گردآوری کرد که سرانجام آن افت شدید این تیم پس از چندین و چند سال بود.

 

اکنون نیز شرایطی مشابه برای پارس پیشرو است. لذا از مسئولین درخواست میشود از اتخاذ تصمیم های ناگهانی تا پایان فصل صرف نظر کنند و اگر قرار بر برگزاری تمرینات در شهر جم است از حالا شروع به تجهیز‌ زیرساخت های لازم برای فصل بعد کنند.

 

لازم به ذکر است نساجی‌ مازندران نیز به دلیل نبود زیرساخت های لازم تمرینات خود را در تهران برگزار‌ میکند همچنین سپیدرود نیز تمرینات خود را در تهران پشت سر میگذراد و امروز نیز گل محمدی با وجود ورزشگاه مدرنی چون ورزشگاه امام رضا در مشهد گفته بود امکانات ما در مشهد محدود است و شاید مجبور باشیم تمربنات را به تهران منتقل کنیم.

نظر خود را برای " هشدار: پارس در حال ورود به حاشیه جدید " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.