مطالب تصادفی

قرارگیری پارس جنوبی در 2 آیتم

طلایه‌داران هفته بیستم لیگ برتر

بدون دیدگاه

طلایه‌داران هفته بیستم لیگ برتر از سوی متریکا اعلام شد .


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از متریکا ؛ هفته بیستم لیگ برتر در حالی به پایان رسید که تیم‌های پایین و میانه جدول سهم بالایی از ترین‌های هفته داشتند. از بین ۵ تیم مدعی لیگ هم پرسپولیس، تراکتور و سپاهان توانستند سهمی از ترین‌های هفته داشته باشند.

هجومی‌ترین: استقلال خوزستان

بازیکنان استقلال خوزستان در بازی با سپیدرود رشت با ۲۲ شوت به سمت دروازه بیشتر از هر تیم دیگری در هفته بیستم شوت‌زنی کردند. اتفاقی که با توجه به شرایط این تیم کمی عجیب به نظر می‌رسد اما آبی‌های خوزستان برای اینکه اندک امید خود برای بقا را حفظ کنند دست به یک بازی پرریسک و هجومی زدند.

فرصت طلب‌ترین: تراکتور

تراکتور با نرخ تبدیل شوت به گل (۴۰ %) در حساس‌ترین بازی هفته به بهترین شکل از موقعیت‌ها خود بهره برد. آنها در برابر سپاهان ۵ شوت به سمت دروازه شلیک کردند که از این تعداد تنها ۲ شوت در چارچوب بود که هر دو به گل تبدیل شد.

خطرناک‌ترین: نساجی

نساجی در بازی برابر نفت مسجدسلیمان ۱۴ شوت به ثبت رسانده که ۱۰ تای آن در چارچوب بود. آماری که باعث شد مازندرانی‌ها برای نخستین بار در این فصل لقب خطرناک‌ترین تیم هفته را به خود اختصاص بدهند.

چیره‌ترین: پارس جنوبی جم

پارس یکی از تیم‌هایی است که به خوبی بازی مالکانه را اجرا می‌کند. آنها در برابر سایپا با وجود زمین گل‌آلود جم، باز هم حفظ توپ بالایی داشتند و مالیکت فوق‌العاده (۶۷ %) را به ثبت رساندند.

قلدرترین: سپاهان

سپاهان مهمترین بازی هفته را واگذار کرد اما به مانند اکثر آیتم‌ها در نبردهای تن به تن هم با (۵۶ %) برتری محسوسی نسبت به حریف داشتند. برتری که باعث شد لقب قلدرترین تیم هفته را به خود اختصاص دهند.

هماهنگ‌ترین: پرسپولیس

پرسپولیس یکی از تیم‌هایی است که توانایی بالایی در رد و بدل کردن پاس‌های پرتعداد دارد. ویژگی که نیاز به ثبات و هماهنگی بالایی دارد. قرمزها این هفته در بازی برابر صنعت نفت با ثبت (۵۳۹) پاس به عنوان هماهنگ‌ترین تیم هفته انتخاب شدند.

مطمئن‌ترین: پارس جنوبی جم

پارس جم در بازی با سایپا تنها (۱) بار به حریف فرصت شوت‌زنی داد. آماری که نشان می‌دهد آنها به خوبی توانستند مهره‌های هجومی حریف را خنثی کنند.

خشن‌ترین: سایپا

سایپا تقریباً در تمام آیتم‌های مهم از پارس جم عملکرد ضعیف‌تری به نمایش گذاشت. آنها (۲۴) بار مرتکب خطا شدند که این رقم دو برابر خطاهای پارس بود تا بدین ترتیب به عنوان خشن‌ترین تیم هفته انتخاب شوند.

نظر خود را برای " طلایه‌داران هفته بیستم لیگ برتر " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.