مطالب تصادفی

فشار زیادی روی ماست .

مسیگر : نمی‌توانیم از روز اول درباره قهرمانی صحبت کنیم

بدون دیدگاه

بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی می گوید : هر نتیجه دیگری به جز قهرمانی برای ما شکست است


به گزارش اف سی پارس جم به نقل ازخبرگزاری تسنیم ؛ مسلم مسیگردرباره اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی به رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ پاراگوئه اظهار داشت: خدا را شکر اردوی نهایی ما با تمام بازیکنان برگزار شد و بازیکنان مصدوم ما هم رسیدند. محمد احمدزاده و سعید پیرامون هم پس از مصدومیت به جمع ما اضافه شدند و خوشبختانه با تمام نفرات به مسابقات اعزام شدیم.

 

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی کشورمان، توانستیم دو اردو در شهرهای بندرعباس و بوشهر برگزار کنیم، هرچند اردوی ما در برزیل هم می‌توانست کمک زیادی به آماده‌سازی‌مان کند که این اردو لغو شد. با این حال با هدف قهرمانی راهی مسابقات شده‌ایم، اما شرایط و آمادگی‌مان با مسابقات جام بین قاره‌ای متفاوت است. در جام بین قاره‌ای همه بازیکنان ما از کوران مسابقات لیگ به اردوی تیم ملی آمده بودند، اما اکنون به لحاظ تاکتیکی و روحی روانی فشار زیادی روی ماست. هر نتیجه‌ای به جز قهرمانی برای ما شکست محسوب می‌شود و همین مسئله باعث می‌شود فشار روی ما باشد، اما سعی خواهیم کرد این فشار را کنترل کنیم. هدف اصلی ما قهرمانی جهان در جام جهانی پاراگوئه است و خودمان را برای آن مسابقات آماده می‌کنیم.

 

وی درباره اینکه چقدر برای قهرمانی تیم ملی شانس قائل است، گفت: نمی‌توانیم از روز اول درباره قهرمانی صحبت کنیم، باید قدم به قدم پیش برویم. در گروهی هستیم که عمان و عراق در آن حضور دارند و تمرکزمان اکنون روی عراق و سپس بازی دوم مقابل عمان است. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، بازهم می‌توانیم از عنوان قهرمانی دو سال گذشته‌مان دفاع کنیم. هدف‌مان با حضور اوکتاویو قهرمانی جهان است و امیدوارم به این عنوان هم برسیم

نظر خود را برای " مسیگر : نمی‌توانیم از روز اول درباره قهرمانی صحبت کنیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.