مطالب تصادفی

تکسیرا: می‌دانستیم مقابل پارس باید تمرکز زیادی داشته باشیم

بدون دیدگاه

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: پارس جنوبی خیلی خوب کار کرد و می‌دانستیم باید مقابل این تیم از لحاظ دفاعی تمرکز زیادی داشته باشیم.


به گزارش اف سی پارس جم ؛ میگوئل تکسیرا پس از پیروزی یک بر صفر سپاهان مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: همانطور که دیروز گفتم بازی سختی داشتیم. می‌دانستیم نباید فضای خالی به حریف بدهیم. پارس خیلی خوب کار کرد و می‌دانستیم که باید مقابل این تیم از لحاظ دفاعی تمرکز زیادی داشته باشیم.

 

مربی سپاهان عنوان کرد: در طول بازی سعی می‌کردیم که از میانه میدان تهاجمی کار و از کناره‌ها حمله کنیم تا در ارسال‌ها از مهاجم‌مان استفاده کنیم. به همین ترتیب توانستیم در دقایق آخر نیمه اول به گل برسیم. در نیمه دوم اما با تغییراتی که در پارس جنوبی به وجود آمد, بازیکنان فیزیکی‌شان  به میدان آمدند و بازی مستقیم انجام دادند. ما توانستیم از جلو به خوبی پرس کنیم و بازی را تحت کنترل بگیریم.

 

تکسیرا ادامه داد: می‌دانستیم که بازیکنان‌مان می‌خواهند جواب مثبتی به کادر فنی بدهند و برای همین می‌خواستند در این بازی پیروز شوند. این پیروزی هم برای تیم و هم برای باشگاه خیلی خوب بود.

 

مربی سپاهان با بیان اینکه پیروزی در این بازی حق ما بود, عنوان کرد: باید ابتدا تشکر از هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند اما در ورزشگاه سکو‌های خالی زیادی دیده می‌شود. ما انتظار داشتیم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند, چون اینجا (ورزشگاه نقش‌جهان) ۴۰ هزار نفر گنجایش دارد و ما لیاقت این را داریم که وقتی در خانه بازی می‌کنیم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

 

تکسیرا اضافه کرد: همانطور که دیروز گفتم, ما تا آخر می‌جنگیم و سعی می‌کنیم به هدف‌مان بازی به بازی نزدیک شویم.

نظر خود را برای " تکسیرا: می‌دانستیم مقابل پارس باید تمرکز زیادی داشته باشیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.