مطالب تصادفی

جنگ زردپوش ها!

پیش بازی پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان

بدون دیدگاه

در ادامه هفته بیست و یکم دو تیم سپاهان و پارس چنوبی جم در اصفهان به مصاف هم می روند.


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از فوتبالی ؛ دو تیم پارس جنوبی جم و سپاهان امروز در چارجوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶ با قضاوت بیژن حیدری به مصاف هم می روند.

 

سپاهان با ۱۹ بازی و ۳۸ امتیاز در رده سوم و پارس جم با ۲۰ بازی و ۲۵ امتیاز در رده ششم قرار دارند.

 

تیم امیر قلعه‌نویی در بازی قبل خود شکست بدموقعی را مقابل تراکتورسازی در تبریز متحمل شد و همین امر کافی بود تا آنها از رقبای خود پرسپولیسو پدیده عقب بیفتند و فاصله‌شان با تراکتورسازی و استقلال هم کم شود. اگر سپاهان امروز نتواند سه امتیاز بازی خانگی خود را بگیرد چه بسا به رده پنجم جدول سقوط کند. با توجه به همین قضیه شاگردان قلعه‌نویی بازی هجومی را مقابل پارس جنوبی جم ارائه خواهند کرد، تیمی که در این فصل مقابل تیم‌های مدعی نتایج خوبی نگرفته و بازنده مطلق بوده است.

 

در واقع پارس جنوبی جم در فصل جاری فقط مقابل تیم‌های پشت سر خود نتایج خوبی گرفته است و به نظر می‌آید توان مقابله با پنج تیم بالای جدول لیگ را ندارد.

 

شاگردان امیر قلعه نویی در ۱۹ بازی گذشته لیگ برتر ۱۰ پیروزی، ۸  تساوی و ۱ شکست داشته اند. اصفهانی ها همچنین آمار ۳۲ گل زده و ۱۴ گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. شاگردان قلعه نویی با ۳۸ امتیاز در رده سوم حضور دارند.

 

در آن سوی میدان پارسی ها در ۲۰ بازی گذشته ۶ پیروزی ، ۷ تساوی و ۷ شکست داشته است. آنها آمار ۲۱ گل زده و ۱۹ گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. آنها با ۲۵ امتیاز در رده ششم حضور دارند.

 

شاگردان مهدی تارتار فاصله زیادی با ۵ تیم اول دارند اما نمی خواهند جایگاه ششم را به همین راحتی از دست بدهند

نظر خود را برای " پیش بازی پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.